سوالات متداول مشتریان

X-OFF وبسایتی است که آخرین و بهترین تخفیف ها را در ۱۰ دسته مختلف (خوراک و تغذیه، آموزش، ورزش و تفریح، درمان، مد و پوشاک، لوازم منزل و دکوراتیو و …) به شما عرضه می کند.

با استفاده از سایت X-OFF شما می توانید از آخرین و جدیدترین فروشگاه های ما در شهر خودتان مطلع شوید.

هم چنین شما می توانید از طریق بخش اخبار سایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ما به آدرس xoff_official از آخرین اخبار و خدمات ما مطلع شوید.

هیچ شرایطی لازم نیست داشته باشید، فقط کافیست در سایت ثبت نام کنید و با خرید کارت (وارد کردن شماره ۱۶ رقمی کارت شتابی خود) از خدمات تخفیف ما استفاده کنید.

معمولا هرکس با توجه به ارتباطات خود یا چانه زدن می تواند از چند فروشگاه به صورت محدود تخفیف بگیرد، یا فروشگاه هایی هستند که به دلایل خاص (تغییر کاربری، ورشکستگی و …) اقدام به دادن تخفیف به مردم می کنند اما شما با X-OFF می توانید در هر زمانی و از همه دسته های فروشگاهی خرید کنید و بالاترین تخفیف ممکن را بگیرید. کارشناسان ما در گرفتن تخفیف از فروشگاه ها بالاترین درصد ممکن را لحاظ می کنند که معمولا برای افراد، قابل دستیابی نیست.

خیر. در هنگام خرید از فروشگاه همراهان شما نیز می توانند با استفاده از کارت شما خرید کرده و از تخفیف بهره مند شوند.

بله کاملا. برای مشخص کردن درصد تخفیف آیتم های زیادی مثل صنف مورد نظر، حاشیه سود فروشگاه و … در نظر گرفته می شود تا علاوه بر تخفیف قابل توجه برای خریداران، سود فروشگاه هم تامین شود و یک روند برد-برد شکل بگیرد.

خیر. شما هرچند بار و به هر میزان که می خواهید می توانید از فروشگاه ها خرید کنید و به صورت نامحدود تخفیف بگیرید.

بله. کارشناسان فروشگاهی ما به صورت مستمر با فروشگاه ها در ارتباط هستند. ضمنا خریداران هم می توانند هرگونه تخلف، نارضایتی، پیشنهاد و … را از طریق تماس با ما به شرکت انتقال داده و به بهبود عملکرد فروشگاه ها کمک کنند.

دستگاه های کارتخوان شرکت آسان پرداخت و تجارت الکترونیک پارسیان مرتبط با فعالیت شرکت می باشند و شما به ۲ طریق می توانید آنها را شناسایی کنید. ۱- معرفی کردن خود به عنوان مشترک ایکس آف (X-OFF) و درخواست از فروشنده برای معرفی دستگاه کارتخوان مرتبط با شرکت. ۲- در هنگام خرید دستگاه کارتخوان مربوط به شرکت درصد تخفیف را از مبلغ کل کم می کند و شما بعد از چک کردن مبلغ نهایی اقدام به پرداخت می کنید که مبلغ کل خرید و مبلغ تخفیف در رسید دریافتی قابل مشاهده است.

شما می توانید اطلاعات مختصری از فروشگاه های مدنظر خود را از طریق تماس با ما به شرکت منتقل کنید. کارشناسان ما بعد از بررسی صلاحیت فروشگاه اقدام به عقد قرارداد می کنند و شما می توانید از فروشگاه مورد نظر خود با تخفیف خرید کنید.

از طریق تماس با ما سوالات خود را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما به شما پاسخ خواهند داد.

سوالات متداول واحدهای تجاری

X-OFF وب‌ سایتی است که به شما این امکان را می دهد تا به سریع ترین شکل ممکن کالا و خدمات خود را به مردم معرفی کنید و با ارائه تخفیف به آنان فروش خود را بالا ببرید.

اطلاعات مختصری از فروشگاه تان را از طریق تماس با ما ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی و عقد قرارداد با شما تماس بگیرند.

خیر. X-OFF از شما هیچ هزینه ای دریافت نمی کند. شما فقط با دادن تخفیف به خریداران فروش بالای خود را تضمین می کنید.

همانند شما افراد زیادی فروشگاه خود را در X-OFF معرفی می کنند که در معرض دید انبوه خریداران است و هرچقدر درصد تخفیف شما نسبت به بقیه فروشندگان بالاتر باشد انگیزه مشتریان برای خرید از شما نیز بالاتر می رود و مشتریان وفادار بیشتری جذب می کنید.

از طریق تماس با ما سوالات خود را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما به شما پاسخ خواهند داد.