کاربر گرامی استفاده از خدمات این سایت به هر شکل به معنی قبول قوانین و مقررات و سیاست های شرکت آسال تجارت نیتا می باشد، پس با دقت متن زیر را مطالعه کنید.

 

ثبت نام و عضویت

۱- تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

۲- صرف ثبت نام در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد قوانین و مقررات و حفظ اطلاعات و حریم خصوصی بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

۳- ثبت نام در سایت شرکت رایگان است.

۴- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت کاربر از طریق اطلاعات شخصی ارائه شده در سایت امکان‌ پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی کاربر بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌ گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌ های احتمالی ندارد.

 

خرید

۱- پس از انجام عملیات خرید و پرداخت پول، امکان عودت مبلغ توسط شرکت وجود ندارد.

۲- پس از پرداخت پول، شماره کارت بانکی اعلام شده توسط کاربر ظرف مدت ۷ روز کاری رجیستر شده و شخص می تواند از فروشگاه های طرف قرارداد خرید کرده و تخفیف بگیرد.

۳- در هنگام خرید کارت تخفیف از سایت به توضیحات و شرایط درج شده دقت کنید، شرکت آسال تجارت نیتا مسئولیتی در قبال عدم توجه کاربر به توضیحات یا مشکلات احتمالی بعد از خرید ندارد.

۴- پرداخت پول جهت دریافت کارت تخفیف از دو طریق امکان پذیر می باشد:

الف) پرداخت از طریق درگاه بانکی سایت

ب) واریز وجه به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۵۷۹۱۷۱۴۴۶ به نام شرکت آسال تجارت نیتا و ارسال عکس فیش واریزی به شماره واتساپ ۰۹۳۰۵۶۱۳۰۰۹

تبصره ۱) قبل از واریز پول به کارت شرکت، کاربر حتما باید در سایت شرکت ثبت نام کند. شرکت آسال تجارت نیتا بدون ثبت نام یا پرداخت پول توسط کاربر اقدام به رجیستر کردن کارت بانکی نخواهد کرد.

تبصره ۲) در صورت واریز وجه به شماره کارت شرکت، رجیستر شدن کارت بانکی یا ارسال کارت تخفیف، منوط به صحت سنجی عکس فیش واریزی کاربر توسط شرکت آسال تجارت نیتا می باشد.

۵- تصمیم گیری تعویض یا پس گرفتن اجناس توسط فروشگاه ها به عهده خودشان است و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال موارد مربوط به فروشگاه ندارد.

۶- کاربران فقط می توانند با استفاده از کارت بانکی رجیستر شده خود از فروشگاه های طرف قرارداد شرکت با استفاده از دستگاه کارتخوان مربوط به شرکت (دستگاه های کارتخوان آسان پرداخت) تا سقف موجودی کارت خرید کنند.

 

امکان تبادل نظر در سایت

۱- در سایت امکان تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیر این صورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.

۲- شرکت آسال تجارت نیتا در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.

 

محتوای سایت

۱- شرکت آسال تجارت نیتا حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح ( از جمله قیمت، اطلاعات فروشگاه، عکس ها و … ) به کار می گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی کند.

۲- شرکت آسال تجارت نیتا خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به ویرایش و تغییر محتوا و اطلاعات سایت و فروشگاه ها اقدام نماید.

۳- درصورتیکه فروشگاه ها محتوایی برای سایت ارسال نمایند، شرکت این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فروشگاه ها می باشد و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد.

 

مسئولیت ها و تعهدات کاربران برای استفاده از سایت

۱- هر گونه استفاده غیر متعارف و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

۲- کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق حساب کاربری آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.

۳- شرکت آسال تجارت نیتا در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور وی مسئولیتی نخواهد داشت.

۴- کلیه مطالب، حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای شرکت آسال تجارت نیتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری و عدم حفظ حقوق مالکیت، پیگرد قانونی دارد.

۵- در صورت نقض هر کدام از قوانین و مقررات توسط کاربر، شرکت آسال تجارت نیتا می تواند عضویت کاربر در سایت را لغو کرده و با توجه به تخلف صورت گرفته، موارد را از طریق قانونی پیگیری کند.

 

اختیارات و مسئولیت شرکت آسال تجارت نیتا

۱- شرکت آسال تجارت نیتا همواره خود را مجاز می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.

۲- شرکت آسال تجارت نیتا در هر زمانی اختیار دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.

۳- شرکت آسال تجارت نیتا هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده توسط فروشگاه ها ندارد.

۴- شرکت آسال تجارت نیتا تلاش میکند در حفظ حریم خصوصی و اطلاعات مشترکین از طریق سیاست های نرم افزاری امن تلاش کند.